Ми забули про середні віки та збудували іншу реальність.Архітектура замку дозволила створити у декорі середземноморський стиль. Море зелені, білі полотна, композиціями імітували великі дерева. Монтаж зайняв дві доби, містив багато складових та накладав велику відповідальність.


Біля замкової стіни провели виїзну церемонію. Працювали бари з кальяном та коктейлями, також тир із луками та арбалетами. Ходулісти в яскравих костюмах потішили своїми шоу.


Цікавинкою стала повітряна куля, прикріплена до муру. Навколо Землі нікого не провезла, але катала всіх. А скільки було сміху та емоцій!


Наша команда успішно реалізовує подібні заходи. Готові виходити за межі ресторанів і надавати якісні послуги. А статусне шатро — розкіш та блиск на будь-якій локації!


На святкування запросили 160 гостей. Професійний кейтерінг організатори замовили зі Львову. Вони знаються на фірмах, які до гарного сервірування додають ідеальні страви. Чотири чарівниці легенько координували подію.


Під час підготовки важливо продумати кожний елемент. Від запрошень до фінальної феєрії. Сцена мусить вистояти, мікрофон зазвучати, а гримерка вмістити артистів. Добре, коли хтось цим займається, поки наречені собі любляться.


Життя складається з моментів і шкода пропустити найсолодші з них. Тим більше, коли турботи є кому доручити. Що наші молодята і зробили.